Financie

Refinancovanie

Refinancovaním Vám pomôžeme prehodnotiť a znovu štruktúrovať Vaše existujúce finančné záväzky a získať lepšie podmienky a výhody.

Hypotéka

Hypotéka je dlhodobý úver, ktorý sa poskytuje na kúpu nehnuteľnosti, ako sú domy, byty, pozemky. Hypotéka je najbežnejší spôsob financovania bývania.

Poistenie

Poistenie je spôsob, ako sa chrániť pred rizikami a zabezpečiť finančnú stabilitu v prípade nešťastných udalost, ktoré zabezpečí Vás a Vašu rodinu.

Hypotéka

Hypotéka je zložitý finančný produkt a preto je dôležité získať odborné poradenstvo a informácie. Sme tu, aby sme Vám pomohli s Vašimi otázkami a pomohli vybrať tú najsprávnejšiu voľbu na mieru pre Vás.

Refinancovanie

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvážiť refinancovanie, je možnosť ušetriť peniaze. Vďaka novým a výhodnejším úrokovým sadzbám môžete znížiť svoje splátky alebo dobu splácania v rokoch.

Životné poistenie

Pri výbere poistenia je dôležité zvážiť pokrytie, výšku poistného, podmienky a výluky. Sme odborníci na poistenie a pomôžeme Vám vybrať to najlepšie riešenie pre Vašu momentálnu situáciu a aktuálne, ale aj dlhodobé potreby.

Investície

Investície môžu byť dôležitým nástrojom na dosiahnutie finančnej stability a rastu. Je to dlhodobý proces a je nevyhnutné prehodnocovať investičné portfólio pravidelne a prispôsobovať ho meniacim sa podmiekam a cieľom.

Sporenie

Cieľom sporenia je zabezpečiť si finančnú rezervu na nepredvídané udalosti, plánované nákupy nehnuteľnosti, investície alebo dôchodok. Je taktiež dôležité pre budovanie finančnej stability a zabezpečenie budúcnosti.

Poistenie nehnuteľnosti

Poistenie domu, alebo bytu. Toto poistenie kryje riziká spojené s poškodením alebo stratou Vášho domova. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi poistenia, vrátane poistenia domácností alebo živelných udalostí.